מה חשוב בבחירת מחמם דם/נוזלים ?

מחממי דם ועירוי של KEEWELL

זיכרו זאת לבטיחות המטופל ועבודת הצוות הרפואי:

בטיחות המטופל: בקרה על טמפרטורה בזמן אמת מחוייבת על מנת לדאוג לבטיחות המטופל. לכן מכשירים עם חיישנים לאורך כל גוף החימום או לפחות בכניסת הנוזלים וביציאה אל המטופל. כפי שקיים במערכות של KEEWELL, מאפשרים באמצעות הטכנולוגיה העדכנית, לוודא ולהתריע על חריגות בטמפרטורות הנוזלים.

עלות: אף אחד לא אוהב להודות בכך, אבל עלות הציוד היא גורם מרכזי בעת החלטה על ציוד חדש.
תמיד צריך לקחת בחשבון את העלויות של ציוד חד פעמי ועלויות אביזרים מתכלים ותמיכה.
מחממי נוזלים של KEEWELL מאפשרים שימוש בציוד המתכלה הסטנדרטי ועל ידי כך חיסכון בצורך ברכישת מתכלים מיוחדים.
העלות הסופית של המכשירים, מעצם היותם קומפקטיים. היא גם המשתלמת ביותר ביחס לאיכות התפעול, האמינות והבטיחות.

רצף טיפול: במעבר בין מחלקות או במקרי טראומה של מעבר מאמבולנס לחדר מיון, חשוב לשמור על רצף הטיפול. השימוש בשרוולי חימום המאפשרים הכלה של צנורות IV סטנדרטיים, מאפשר לצוות לשמור על רצף טיפולי ללא צורך באביזרים מיוחדים.

יכולות זרימה מבוקרת: הצוות הרפואי רוצה לוודא שלמטופל ניתן דם חם/נוזלים, ובקצב הנדרש. כל אחד מהמכשירים מאפשר קצב לפי המאפיינים שלו. ובעיקר באמצעות גרביטציה החדרת הנוזלים נעשית באופן ששומר על טמפרטורת הגוף לאורך כל משך העירוי.

עירוי נוזלים, עירוי דם, הזנות להחזרת דם, נוזלי דיאליזה, תזונה אנטרלית או פרנטרלית ותמיסות שטיפה

קל לשימוש: חשוב שיהיה ציוד פשוט מאוד לתפעול, תצוגה ברורה וגדולה של נתוני החימום ומשך הזמן. במקרים של התראות, לקבל איתות הן באמצעות קול והן באמצעי ויזואלי שיסב את תשומת ליבנו לאירוע, על מנת שנוכל לטפל בו.

נייד וקל משקל: בתי החולים נותנים מענה למתארים משתנים, הדורשים העברת הציוד ו\או המטופל בין חולים ובין מחלקות. מכשיר נייד מאפשר מיצוי מלא של יכולות המכשיר במרבית המחלקות.

מותג מהימן: מכשיר חימום מוצלחים נמכרים היטב בכל העולם ובמגוון גדול של מחלקות ויחידות. המוניטין של היצרן בא לידי ביטוי בדרישת לקוחות הקצה לציוד אמין ומוכח. היצרן KEEWELL מתמחה בתחום מחממי הנוזלים מזה כ-20 שנה, מצוי בכלמעלה מ-3000 בתי חולים ב-56 ארצות. עם אישור CE ואמ”ר ישראלי.

כל השיקולים הנ”ל יאפשרו בחירה נכונה במחמם נוזלים לבטיחות המטופל וידידותי לצוות הרפואי.